Współpraca

Wszystkich zainteresowanych moją działalnością zapraszam do współpracy. Jestem otwarty na współdziałanie w ramach historycznych publikacji, współpracy reklamowej i PR.

Czy warto?

Od ponad trzech lat prowadzę historyczny blog o nazwie Chwała Zapomniana. W jego skład wchodzi Strona Internetowa, fanpage na Facebook’u, i Twitterze. Promuję na nim polską historię, tradycję oraz wartości konserwatywne. Wokół mojego bloga zebrała się zaangażowana i aktywna społeczność. Stronę internetową odwiedza 10,0-14,0 tys. osób miesięcznie, z czego około 10% osób wraca na nią regularnie. Fanpage na Fb liczy już ponad 15 tys. osób. Artykuły, które tam udostępniam docierają średnio do od kilku do kilkunastu tysięcy osób. Maksymalny zasięg jaki osiągnął fanpage wyniósł ponad 270 tys. osób tygodniowo. Rozwijam również konto strony na Twitterze.

W marcu 2019 roku strona Chwała Zapomniana objęła patronatem medialnym ogólnopolskie wydarzenie Namioty Wyklętych, organizowane w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, przez Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej.

Statystyki

Statystyki strony (styczeń-maj 2021 rok)

Użytkownicy aktywni na stronie w skali jednego dnia oraz 28 dni w w okresie styczeń – maj 2021

Użytkownicy fanpage’u Chwała Zapomniana na Facebook’u

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cie moja działalność, chciałbyś podjąć współpracę lub po prostu o coś zapytać napisz na adres:

chwalazapomniana@gmail.com

lub skontaktuj się ze mną za pośrednictwem fanpage’u Chwała Zapomniana na Facebooku.